Pranie dywanów

Oferujemy Państwu profesjonalne pranie dywanów metodą ekstrakcyjną z dojazdem do Klienta. Główne zalety tej metody to wysoka skuteczność, również w przypadku mocno zabrudzonych powierzchni i zastosowanie środków niskopieniących, a co za tym idzie brak osadów. Ponadto po czyszczeniu ekstrakcyjnym nie trzeba dodatkowo osuszać powierzchni, nie osłabia ono także struktury materiału. Regularne, profesjonalne pranie wpływa na żywotność dywanów. Runo staje się bardziej elastyczne i odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych przy codziennym użytkowaniu. Dodatkowo nieczyszczone runo lub czyszczone „domowymi” sposobami, z czasem nabywa nieświeżego zapachu, co negatywnie wpływa na mikroklimat pomieszczenia. Ale co ważniejsze, profesjonalne czyszczenie pozwala pozbyć się roztoczy, pleśni i bakterii, które wpływają negatywnie na zdrowie i samopoczucie.
Odpowiednie kroki wykonywane przed rozpoczęciem zlecenia:
  • ODKURZANIE – Dokładne usunięcie zabrudzenia.
  • ODPLAMIANIE – Usuwamy lokalne zabrudzenia z trudnych plam po jedzeniu, sokach, atramencie, lakierze do paznokci, plastelinie, gumie do żucia i wielu innych.
  • ROZPUSZCZANIE BRUDU – Na dywan zostaje naniesiony specjalny środek czyszczący, który ma za zadanie rozpuścić brud.
  • SZOROWANIE MECHANICZNE – Działanie środka rozpuszczającego brud wspomagamy mechaniczną szorowarką.
  • PRANIE EKSTRAKCYJNE – Dywan jest płukany pod ciśnieniem wraz z odsysaniem nadmiaru wody. Nie przemaczamy dywanów podczas usługi w mieszkaniu.
608475532

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, by dowiedzieć się więcej szczegółów.

Kontakt

Dane

Piotr Okraska, NIP 837 175 29 74

Email

myciepelnapara@gmail.com

Telefon

608 475 532